Ekşinar Reklam

Dijital baskı çözümlerini en kısa zamanında ve istenilen sürede üreterek sizlere hizmet vermektedir. 35000 metrekare üretim kapasitesi olan firmamız geniş makina parkuruna sahiptir. Firmamız kuruluşundan bu yana, profesyonel personeli ile siz müşterilerimize iç mekan ve dış mekan reklamlarınızda kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacındadır. Her çeşit dijital solvent baskı ( vinil-mech -folyo-one way vision-bez ),tabela (ışıklı-ışıksız-kabartma alüminyum kutu harf tabela –neon ışılı tabela-led tabela),köpük harf, matbaa ve promosyon ürün alanında hizmet vermektedir.

Ekşinar Reklam olarak biz 20 yılı aşkın tecrübemizle sorunsuz, hızlı ve güvenle çalışmayı en önemli prensibimiz saymışızdır. Ürünlerimizin tamamı kendi imalatımız olup Ekşinar Reklam kalitesiyle firmamızda üretilmektedir.

Son yıllarda baskı sektöründe gelişen hızlı çeşitlilik, hızlı üretim, düşük fiyat anlayışını benimseyen Ekşinar Reklam, tüm işlerinizi en kısa zaman içerisinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir. Sizlerle tanışmak ve de çalışmak bizlere mutluluk verecektir.