Dijital Baskı

Ekşinar Reklam, Dijital Baskı işlemlerinde son teknoloji yazıcılar kullanarak canlı renk kalitesi ve uzun süreli dayanıklı dijital baskı ile kalıcı çözümler üretir.

Araç Giydirme

Şirketlerin en çok tercih edilen hizmeti araç giydirme de dijital baskı kalitesinde son teknoloji ile solmaya dayanıklı hizmetimiz ile ön plana çıkıyoruz.

Cam Giydirme

Eğtim kurumları, plaza, hastane, hotel, iş merkezleri ve birçok yapıda kullanılan cam giydirme ile sizlere kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Duvar Cephe Reklam Giydirme

Plaza, hastane, hotel, eğtim kurumları, iş merkezleri ve birçok yapıda kullanılan cephe giydirme ile sizlere kalıcı çözümler sağlıyoruz.

Tabela

Kurumsal şirketlerin açık hava reklam ihtiyaçlarında duyduğu tabela, billboar, totem ve daha birçok ürünleri kendi bünyemizde üretiyoruz

Led Tabela Sistemleri

Led tabela, led kayan yazı ve led ışıklı tabela reklamları için iç mekan ve dış mekan ürünleri kullanarak fark edilmenizi sağlıyoruz.

Folyo, One Way Vision

Folyo, One Way Vision ile camlarınızı rahatlıkla kaplayabilir ve görüşünüzü engellemez, üstelik baskı kalitesi ile canlı renkler elde edebilirsiniz.

Vinil Baskı

Vinil Baskı ile billboard, totem, cephe, duvar ve bir çok alanda en ekonomik çözümleri elde edebilirsiniz.

Kutu Harf

Kutu tabela , aluminyum tabela , pleksi tabela ve birçok tip tabela çeşitlerimizle kurumsal şirketinize uygun tabela hizmeti vermekteyiz.

Matbaa Çözümleri

Firmanızın ihtiyaç duyduğu matbaa çözümleri, kartvizit, broşür, ilan, fatura, zarf, antetli kağıt, cd, kupa, bardak, kalem kısaca gerekli olan tüm ürün baskısı Ekşinar Reklam’da

Bayrak İmalatı

Ekşinar Reklam, dijital baskı bayrak imalatı yapmaktadır. En uygun üretim ve fiyatları ile sınırız sayıda üretim ve her ölçüde bayrak ihtiyacınızı karşılamakta.

Stand, Roll Up, Olta Bayrak

Stand, Roll Up, Olta Bayrak gibi etkili reklam ürünleriyle müşterilerimize görsel çözümler sunuyoruz.

Pleksi Kesim

Ekşinar reklam bünyesine kattığı yeni lazer kesim makinesi ile pleksi kesim ve pleksi lazer kazıma uygulaması yapmaktadır

Mesh Baskı

Rüzgar olan ve ışık geçirgenliği gereken yerlerde mesh baskı ile kusursuz çözümler üretin.

Billboard Baskı

Ekşinar Reklam, kiraladığınız alanın özel ölçülerine göre tasarım hazırlayabilir ve birinci kalite dijital baskı ile billoard tabela oluşturabilir.

Genel Reklam İşleri

Birçok çözümü Ekşinar Reklam olarak size destek verebiliriz.

İnşaat Parapetleri

İnşaat alanları çevresine yapılan duvarlarınıza hazırladığımız parapet üzerine yapmış olduğumuz reklam çalışmasıdır. İnşaat parapetleri dijital baskı reklam çalışması ile artık çok daha estetik bir görünüme sahip olacak.

Uv Baskı

Uv Baskı ile artık renkler daha canlı ve daha uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. Üstelik boya kokusu olmadan uv baskı yapıyoruz. 50 mm kalınlığında malzemelere uv baskı yapabiliyoruz